Porady ślubne - blog Bella Rossa


 • Top 10 błędów przy wyborze sukni ślubnej – poznaj je, by wybrać najpiękniejszą kreację!

  Wybór sukni ślubnej to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoi przed przyszłą panną młodą. Nic dziwnego, bowiem każda kobieta pragnie wyglądać olśniewająco w jednym z najważniejszych dni w życiu. Chcesz zachwycić swojego partnera i gości idealnie dobraną kreacją? Pragniesz poczuć się wyjątkowo, a zarazem swobodnie zarówno w trakcie podniosłej ceremonii, jak i na weselnym parkiecie? Nasze rady...
 • Ślub z pazurem

  Wybór odpowiedniej sukni ślubnej jest podyktowany wieloma czynnikami. Należą do nich między innymi typ sylwetki i uroda Panny Młodej, osobiste preferencje, planowany klimat ślubu i wesela czy pora roku*. Jest jednak jeszcze inna sprawa, która wpływa na ostateczną decyzję – to, czy wygląd Panny Młodej zostanie zaakceptowany przez jej rodzinę i pozostałych gości.
 • Wygodna suknia ślubna…? Jak dobrać odpowiedni krój

  W czasie pandemii nauczyliśmy się wielu rzeczy: jak ważna jest bliskość, zdrowa pielęgnacja ciała, docenianie małych rzeczy… Ale niedawne wydarzenia przyzwyczaiły nas jeszcze do czegoś – wygody. Stawiamy na nią nie tylko w codziennych stylizacjach, lecz także podczas ważnych uroczystości. Jedną z nich jest ślub. Jednak… czy suknia ślubna może być wygodna?
 • Niskobudżetowe wesele z klasą – czy to możliwe?

  Chyba każda Młoda Para marzy o wspaniałym ślubie, niezapomnianym weselu i pięknych pamiątkach w postaci efektownych, artystycznych zdjęć. Jednak często – szczególnie teraz, w dobie szalejącej inflacji – coraz mniej osób może sobie na to pozwolić. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jak zorganizować wymarzony ślub i wesele w wersji budżetowej.
 • Cztery pory roku: jesień

  Od kilku lat jesień cieszy się coraz większymi względami – i to zarówno w mediach społecznościowych, jak i w kwestiach związanych z organizacją ślubu i wesela. Dziś dowiecie się, jakie są zalety i wady jesiennego ślubu.
 • Perfekcyjny makijaż ślubny - Odpowiedzi i porady od wizażystki Patrycji Chlipały

  Perfekcyjny makijaż ślubny - Odpowiedzi i porady od wizażystki Patrycji Chlipały Rozmowa z Patrycją Chlipałą, wizażystką, która ukończyła dwuletnią szkołę wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, a także posiada dyplom czeladniczy w zawodzie wizażystka/stylistka.
 • Jak poznać, że to już…?

  Dziś opowiemy w kilku słowach, po czym poznać, że nadszedł już moment, w którym należy rozpocząć poszukiwania sukni ślubnej.
 • Kluczem do sukcesu są… dodatki

  Sala wybrana, muzyka zapewniona, menu na obiad weselny ustalone, umowa z fotografem podpisana… Wiecie już nawet, dokąd udacie się w podróż poślubną! Następnym krokiem będzie naturalnie wybór kreacji. Jednak to nie koniec, bo teraz, gdy już wybrałaś tę wymarzoną suknię ślubną, pora na kolejny ważny krok – dobór dodatków! Tak, tak, większość Panien Młodych myśli, że gdy tylko zdecyduje się na dany...
 • Moda ślubna 2022 - podsumowanie trendów

  Nowy rok, nowa ja – jak to często powtarzamy. Czy więc można powiedzieć, że nowy rok to nowe trendy ślubne? Zdecydowanie tak! Choć nieprzemijalna klasyka pozostanie z nami na zawsze, to w roku 2022 pojawi się kilka nowych tendencji zarówno w kwestii sukni ślubnej, jak i samej organizacji ślubu i wesela. Czego więc będą szukać Panny Młode biorące ślub w 2022 roku? Sprawdziłyśmy!
 • Trendy ślubne 2021/2022

  Moda ślubna, tak jak wszystko inne, zmienia się i rządzi swoimi prawami. To, co niegdyś było stylowe, prawdopodobnie obecnie takie nie będzie. Ale są pewne wyjątki, bo co jakiś czas dawne elementy ubioru ponownie zyskują przychylność projektantów i Panien Młodych. Czy w trendach ślubnych 2021/2022 również zdarzą się jakieś wielkie powroty?
 • Nie zapomnij(cie)!

  O czym należy pamietać podczas organizacji ślubu? Wielki dzień. Ten wymarzony, który planowałaś od lat albo o którym starałaś się dotąd nie myśleć, bojąc się ogromu przygotowań. Niezależnie od tego, do której kategorii Narzeczonych pasujesz, jest kilka rzeczy, o których na pewno nie możesz zapomnieć!
 • Jak wybrać suknię ślubną? Dobór sukni do figury, stylu, pory roku

  Czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej? Wybór sukni ślubnej jest prostszy niż wybór partnera na całe życie. Tego jednego jesteśmy pewne i to zawsze powtarzamy Pannom Młodym odwiedzającym nasz Salon. Jednak później zaczynają się schody, ponieważ jest wiele rzeczy, o których powinna wiedzieć Klientka szukająca wymarzonej sukni, w której będzie prezentować się idealnie. Gotowa?
 • Wyjątkowy dzień – wyjątkowa suknia

  Wyjątkowy dzień – wyjątkowa suknia Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu. Aby podkreślić jego uroczysty charakter, organizujemy wspaniałe ceremonie, dbamy o smaczne jedzenie, którym ugościmy przybyłych chcących świętować z nami tę radosną zmianę w życiu i, w wypadku Narzeczonych, decydujemy się na wybór Tej Jedynej Sukni.