Ślub z pazurem

Wybór odpowiedniej sukni ślubnej jest podyktowany wieloma czynnikami. Należą do nich między innymi typ sylwetki i uroda Panny Młodej, osobiste preferencje, planowany klimat ślubu i wesela czy pora roku*. Jest jednak jeszcze inna sprawa, która wpływa na ostateczną decyzję – to, czy wygląd Panny Młodej zostanie zaakceptowany przez jej rodzinę i pozostałych gości.

Gdy szukasz aprobaty…

Jako firma z ponad trzydziestoletnim stażem wiemy, że poprzez wybór sukni ślubnej Panna Młoda chce jednocześnie wyrazić siebie, zachwycić Pana Młodego i gości oraz podkreślić wagę najważniejszego dnia Waszego wspólnego życia. Wiemy to i rozumiemy Wasz dylemat, gdy stylizacja, o której marzycie, może nie spotkać się z bezsprzeczną aprobatą Waszego środowiska. Rozumiemy również, że czasem macie na ciele coś, co chcecie zasłonić przed oczami szerszej publiczności. Właśnie z tej przyczyny często doradzamy Wam wybór dopinanych dodatków, takich jak dopinane rękawy, zasłaniany dekolt, dopinana spódnica czy tren. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala Wam na uzyskanie nowego looku, osłonięcie znamion czy tatuaży, ale również umożliwia błyskawiczną zmianę wizerunku.

… Zostaw coś na sesję

Doskonałym rozwiązaniem, jeśli boicie się reakcji rodziny na swoje nietypowe wybory, jest zdecydowanie się na bardziej klasyczną stylizację na czas ślubu i wesela, a dodanie do niej pazura na moment sesji zdjęciowej, której efekty są już tylko dla Was. W takich momentach możecie puścić wodze fantazji i do swojej wymarzonej sukni ślubnej dobrać bardziej niestandardowe czy nawet ekstrawaganckie dodatki, jak choćby: ogromny kapelusz, sportowe lub kojarzące się z bliską Wam subkulturą buty, wyjątkową biżuterię albo cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy.

Pamiątka dla Was

Jeśli wraz z narzeczonym marzycie o takim efekcie i niebanalnej pamiątce, która pozwoli Wam wyrazić siebie, a jednocześnie w dniu ślubu chcecie zadbać przede wszystkim o aprobatę zaproszonych gości, najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie podzielenie Waszych stylizacji na dwa odrębne klimaty!

Świetnymi pomysłami na sesje ślubne będzie też m.in. stylizacja na steampunk, słodka stylizacja w pastelowych kolorach czy z kolorowymi deserami lub drinkami (np.: na plaży albo w studiu z odpowiednim tłem), sesja w parku rozrywki, podczas której moglibyście użyć cyrkowych akcesoriów, sesja w stylu jesieniary, czyli połączenie sukni ślubnej z ciepłym, kolorowym swetrem i kubkiem gorącej czekolady czy wreszcie stylizacja na bohaterów Waszego ulubionego serialu. Wszystko jest w zasięgu Waszych możliwości!

Glamrockowa stylizacja ślubna

Na dowód naszych słów pokazujemy Wam efekt wspaniałej sesji, w której wystąpili znany aktor Adam Fidusiewicz oraz fotomodelka Aleksandra Dobek. Rockowa i ultramęska stylizacja Adama została skonfrontowana z lekką i romantyczną suknią ślubną z długimi, tiulowymi rękawami, którą założyła Aleksandra. Suknia posiada wysokie rozcięcie na spódnicy, co nadaje jej kobiecego charakteru i umożliwia wyeksponowanie nóg i butów. Model Alissa został ozdobiony lekko błyszczącą koronką, dzięki czemu dodatkowo przykuwa uwagę. Efektowne drapowanie na części gorsetowej nie tylko podkreśla biust, ale również pięknie modeluje sylwetkę. Do bajkowej, księżniczkowej sukni Alissa zostały dobrane ciężkie, czarne buty w typie glanów, co nadało sesji zadziorności i wyjątkowości. W połączeniu ze skórzaną kurtką Adama i biało-czarną kolorystyką zdjęć udało się uzyskać niebanalne ujęcia, z których bije zmysłowość i mocny charakter.

Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę oraz możliwość udostępnienia zdjęć z sesji zdjęciowej następującym osobom i zachęcamy do obserwowania ich kont na Instagramie:
@oladobek
@adamfido
@maciejgas_photographer
@karkadee_m
@sylwiasandera
@bellarossa_suknieslubne

*Jeśli jesteście ciekawe, jak dobrać idealną suknię ślubną w zależności od pory roku, w czasie której planowany jest ślub, jakich fasonów szukać do określonych typów sylwetki czy typów urody oraz jak klimat wesela wiąże się choćby z rodzajem wykorzystanej koronki, zapraszamy do poprzednich wpisów na naszym blogu!

BSM