Wyjątkowy dzień – wyjątkowa suknia

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu. Aby podkreślić jego uroczysty charakter, organizujemy wspaniałe ceremonie, dbamy o smaczne jedzenie, którym ugościmy przybyłych chcących świętować z nami tę radosną zmianę w życiu i, w wypadku Narzeczonych, decydujemy się na wybór Tej Jedynej Sukni.

Rada przed wyborem sukni ślubnej w salonie Bella Rossa w Krakowie

Podążaj za głosem serca…

W dniu ślubu każda Panna Młoda chce czuć się najpiękniejsza. Będzie tak, gdy uda jej się wybrać suknię ślubną, która da jej pewność siebie i zachwyci nie tylko ją samą, ale także przyszłego męża i zebranych gości. Aby się to udało, przyszła Żona wcale nie musi mierzyć wszystkich dostępnych na rynku modeli! Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego fasonu i stylu, który nie tylko zapewni jej komfort, ale również wpasuje się w klimat przyjęcia weselnego. Jak tego dokonać?

Panna Młoda powinna zacząć od ustalenia, jaki styl będzie dominował w dniu ślubu. Być może będzie to klasyczna elegancja bądź olśniewające glamour, być może romantyczne i zwiewne boho albo sielski klimat rustykalny, a może nawet odważniejsza stylizacja, np.: na konkretną dekadę (jak choćby popularne lata dwudzieste XX wieku), motyw znany z popkultury (wesele w klimacie ulubionego serialu) czy inna, jeszcze bardziej nietypowa stylistyka. Aby zachować wizualną całość i wpasować się w otoczenie, należy wybrać suknię ślubną zgodną z tematem przewodnim imprezy.

… Ale słuchaj także rozumu

Co jednak, kiedy okaże się, że wymarzona, śnieżnobiała księżniczka całkowicie nie pasuje do konkretnej Panny Młodej albo klimatu wesela? W takich sytuacjach warto posłuchać rad doświadczonego personelu z Salonu Sukien Ślubnych Bella Rossa i przymierzyć inne propozycje. Być może to koronkowa rybka w odcieniu lekkiego pudrowego różu okaże się strzałem w dziesiątkę! Albo klasyczna, niewychodząca z mody suknia ze spódnicą w kształcie litery A, która pasuje na większość figur, zapewniając im doskonałą proporcjonalność i oferując Pannie Młodej wygodę w czasie tańca. Bądź też w nietuzinkowe gusta trafi suknia uszyta z jakiegoś nietypowego materiału, jak zachwycający jedwab czy ekskluzywne mikado. Niezależnie od fasonu i materiału, należy zadbać o to, by były one odpowiednie do figury Panny Młodej. Suknia ślubna ma za zadanie podkreślać urodę przyszłej Małżonki i zapewnić jej komfort, by mogła skoncentrować się na emocjach, jakie zapewni jej dzień ślubu!

Grafika poradnika wyboru sukni ślubnej w salonie Bella Rossa w Krakowie

Znajdź złoty środek

Każda Panna Młoda jest inna. Każda posiada własną historię i oczekuje czego innego od sukni ślubnej. Właśnie tą dewizą kierujemy się w Salonie Sukien Ślubnych Bella Rossa mieszczącym się przy ulicy Długiej 34 w Krakowie! W ciągu ponad trzech dekad działalności na rynku pomogliśmy już tysiącom szczęśliwych Panien Młodych w wyborze ich idealnej sukni. Wiemy doskonale, że kiedy nasza Klientka oczekuje bogatych zdobień, musimy dołożyć wszelkich starań, by olśnić ją ich blaskiem. Gdy zaś Narzeczona pragnie pójść do ślubu w zwiewnej i delikatnej sukni ślubnej w stylu boho, naszym zadaniem jest pokazać jej, w czym wygląda i poczuje się najlepiej. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu Klientki wychodzą z salonu zadowolone, wiedząc, że w dniu ślubu będą wyglądały po prostu doskonale. Ich zaufanie i zadowolenie sprawia, że często kierują do Salonu Sukien Ślubnych Bella Rossa swoje siostry, przyjaciółki i krewne, a my zawsze cieszymy się na ich powrót w nasze progi!

BSM